W pierwszych dniach maja nasza szkoła miała przyjemność gościć młodzież z Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+.
Jednym z punktów programu była wizyta w naszej pracowni cukierniczej.
Wspólne wypieki okazały się nie tylko smaczną lekcją zawodu, ale też świetną okazją do integracji oraz wymiany doświadczeń, Wspólne wypieki okazały się nie tylko smaczną lekcją zawodu, ale też świetną okazją do integracji oraz wymiany doświadczeń.





