Tak jak obiecaliśmy, odbył się kolejny kiermasz słodkości, który wypełnił korytarze zapachem domowych wypieków i serdeczną atmosferą. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli w to swoje serce
razem tworzymy coś wyjątkowego. ![]()
![]()
A w szkolnym holu dumnie stoi już nasza choinka
piękna, kolorowa, ubrana przez zdolne ręce naszych uczniów. Jej światła dodają ciepła każdemu, kto tylko na nią spojrzy.
Zbliżające się Święta przynoszą ze sobą radość, życzliwość i ten niepowtarzalny blask, który łączy ludzi. I właśnie ten blask widać dziś w naszej szkole![]()






