Paczka dla Weterana

Uczniowie ZSN w Tarnowie tj. Szkoły Podstawowej nr 19 i Branżowej Szkoły I stopnia wzięli udział w kolejnej edycji bożonarodzeniowej akcji inicjowanej przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Tarnów „Paczka dla Weterana”.

Uczniowie ZSN w Tarnowie tj. Szkoły Podstawowej nr 19 i Branżowej Szkoły I stopnia wzięli udział w kolejnej edycji bożonarodzeniowej akcji inicjowanej przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Tarnów „Paczka dla Weterana”.
Dzięki hojności , ofiarności, wrażliwości i otwartym serom Darczyńców udało się przygotować 8 dużych paczek, które trafią do Weteranów i ich rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.
Udział dzieci i młodzieży w akcji jest formą wyrażenia solidarności, uznania i wdzięczności tym wszystkim, którym Polska zawdzięcza wolność, niepodległość i demokrację.
Za pozytywny odzew i udział w akcji dziękują: Katarzyna Nawrocka, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu i Grażyna Zielińska, opiekun Klubu Historycznego im. AK.