Dzień Dziecka 2021r.

W dniu 2 czerwca, w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Dzień Dziecka pn. "Bella Italia". W podróż do słonecznych Włoch zabrali nas nauczyciele i uczniowie z naszej szkolnej pracowni gastronomicznej, którzy przygotowali mnóstwo pyszności wywodzących się z kuchni włoskiej. Otuleni zapachem i skuszeni smakiem, pozyskaną energię przekłuliśmy w rywalizację sportową.

W dniu 2 czerwca, w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Dzień Dziecka pn. „Bella Italia”. W podróż do słonecznych Włoch zabrali nas nauczyciele i uczniowie z naszej szkolnej pracowni gastronomicznej, którzy przygotowali mnóstwo pyszności wywodzących się z kuchni włoskiej. Otuleni zapachem i skuszeni smakiem, pozyskaną energię przekłuliśmy w rywalizację sportową.


Z okazji Dnia Dziecka, nauczyciele przy wsparciu uczniów zorganizowali wiele atrakcji ruchowych m.in. turniej siatkówki, ping ponga, bieg z przeszkodami, bieg w zabawnych spodniach, quiz wiedzy i wiele wiele innych atrakcji. Oczywiście nie mogło się obyć bez rywalizacji między uczniami a nauczycielami, wyzwani przez uczniów, nauczyciele dzielnie stawili się do walki o swój honor. No cóż, mecz był zacięty i emocjonujący i wiecie co? To była najfajniejsza przegrana, jakiej mogliśmy doświadczyć, a radość zwycięskiej drużyny uczniów bezcenna!


Cieszymy się, że po tak długiej rozłące znów mogliśmy się spotkać, porozmawiać i na nowo zintegrować. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w imprezę a dzieciom, tym dużym i trochę mniejszym, życzymy by uśmiech, który towarzyszył Wam podczas zabawy był z Wami obecny każdego dnia.