Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Nauczyciela, uczniowie tworzący Szkolne koło teatralno - kabaretowe "Wielka improwizacja", pod opieką Siostry Joeli i pedagoga szkolnego Renaty Uchwat, wystawili przedstawienie pt. "Szkoła na wesoło"

Z okazji Dnia Nauczyciela, uczniowie tworzący Szkolne koło teatralno – kabaretowe „Wielka improwizacja”, pod opieką Siostry Joeli i pedagoga szkolnego Renaty Uchwat, wystawili przedstawienie pt. „Szkoła na wesoło”. We wspólne świętowanie włączyli się również przedstawiciele Samorządu Szkolnego, którzy obdarowali kwiatami naszych nauczycieli i pracowników szkoły, bo w końcu wszyscy tworzą szkołę i codziennie ramię w ramię dbają o rozwój i bezpieczeństwo uczniów. Także uczniowie działający w ramach Pracowni kreatywnej postanowili uczcić ten dzień według własnego pomysłu. Uczniowie wraz z opiekunem pracowni, przygotowali skrzynkę pocztową na życzenia dla nauczycieli oraz własnoręcznie wykonali kartki. Liczba osób, które skorzystały z tej formy by złożyć życzenia nauczycielom przerosła nasze oczekiwania, co bardzo nas ucieszyło. Nauczyciele w ten sposób otrzymali wiele życzeń, a w nich mnóstwo ciepłych słów, jednak mamy nadzieję, że na co dzień wiedzą, jak ważni są dla swoich uczniów. Naszemu gronu pedagogicznemu jeszcze raz życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! A naszym wspaniałym uczniom dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie.

A że w naszej szkole nigdy nie jest nudno, to i w czasie prób świetnie się bawiliśmy