Integracja klas pierwszych oraz „Dzień Chłopaka”

W czwartek tj. 30 września wychowawcy klas pierwszych zorganizowali przy wsparciu kulinarnym Marzeny Kowalczyk imprezę integracyjną dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym dołączyli do społeczności szkolnej ZSN.

W czwartek tj. 30 września wychowawcy klas pierwszych zorganizowali przy wsparciu kulinarnym Marzeny Kowalczyk imprezę integracyjną dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym dołączyli do społeczności szkolnej ZSN. Świętowanie rozpoczęło się od wspólnego seansu filmowego po, którym nastąpiły zmagania konkursowe oraz sportowa rywalizacja. Druga część imprezy tego dnia była pod hasłem „Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus” Z tej okazji zostały przygotowane dla naszych uroczych mężczyzn konkurencje typowo damskie, m.in. szycie, kulinaria, rewia mody. Dodatkowo przeprowadzono turniej gry w tenisa na mini stole, turniej gry w piłkarzyki, siłowanie na rękę oraz wiele innych konkursów.

„Choć nie każdy wygra to już teraz wiemy,
Że najlepszych chłopaków
Właśnie w naszej szkole znajdziemy”

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i poczucie humoru!!!