Kartka dla Blanki

Jan Paweł II mówił, że "człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". Dlatego my dziś dzielimy się z Blanką tym co posiadamy, naszą radością, energią i siłą
Jan Paweł II mówił, że "człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".  Dlatego my dziś dzielimy się z Blanką tym co posiadamy, naszą radością, energią i siłą, której ta mała wojowniczka tak bardzo potrzebuje w tej nierównej walce, którą przyszło jej stoczyć już w wieku trzech lat. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas kartki z okazji 4 urodzin, wywołają u Blanki uśmiech i radość oraz chociaż na chwilę pomogą zapomnieć o troskach i pozwolą znów cieszyć się dzieciństwem.
Droga Blanko z okazji Twoich urodzin życzymy Ci siły, mnóstwa powodów do uśmiechu każdego dnia, samych pogodnych dni i wielu wielu ciekawych przygód, które jeszcze na Ciebie czekają.