Klasowe spotkanie przy świątecznym stole

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc🐥🌷🐣, z tej okazji uczniowie kl.1A wraz z wychowawcą zorganizowali klasowe spotkanie przy świątecznym stole.

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc🐥🌷🐣, z tej okazji uczniowie kl.1A wraz z wychowawcą zorganizowali klasowe spotkanie przy świątecznym stole. Pojawiło się na nim dużo słodkich przekąsek, w roli głównej oczywiście wielkanocna babka🥧🧁. Istotę tych niezwykłych Świąt pomógł nam zgłębić Ks. Piotr, opowiadając o najważniejszych tradycjach oraz zwyczajach. Nie zabrakło również wesołej części tego wydarzenia, którym była zabawa w „ukryte jajka”🥚🥚🥚.

Niech czas wielkanocny będzie czasem wyjątkowym, pełnym miłości, ciepła i wzajemnej życzliwości ❤️🌞🌷.

Wesołych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy!🐣
Życzą uczniowie kl.1A wraz z wychowawcą.