Miś 2022

30 września 2022r. kolejny raz mieliśmy okazję i przyjemność wziąć udział w akcji profilaktycznej przeciwdziałającej przemocy wobec dzieci "MIŚ". W ramach akcji na tarnowskich ulicach umieściliśmy zebrane przez nas maskotki.

30 września 2022r. kolejny raz mieliśmy okazję i przyjemność wziąć udział w akcji profilaktycznej przeciwdziałającej przemocy wobec dzieci „MIŚ”. W ramach akcji na tarnowskich ulicach umieściliśmy zebrane przez nas maskotki. Misiom opatrzyliśmy symboliczne rany i zaopatrzyliśmy je w fiszki, które niosą ze sobą ważne przesłanie KOCHAJ MNIE, NIE BIJ MNIE. Celem akcji było zwrócenie uwagi mieszkańców Tarnowa na problem jakim jest przemoc stosowana wobec dzieci zarówno w postaci bicia, poniżania czy zaniedbywania. Miś jest symbolem cichej tragedii, jakiej wciąż doznają najmłodsi, jednocześnie jest apelem do dorosłych by nie pozostawali obojętni na łzy i cierpienie dziecka. Jesteś świadkiem przemocy, prosimy reaguj! Jesteś ofiarą przemocy, pamiętaj że masz prawo szukać pomocy, to czego doświadczasz nie jest Twoją winą.
Serdecznie dziękujemy Tarnowskiemu Ośrodkowi Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy za umożliwienie nam wzięcia udziału w tak potrzebnej akcji, a naszym wolontariuszom za zaangażowanie.

Piszą o nas: https://www.eska.pl/tarnow/misie-w-bandazach-na-ulicach-tarnowa-akcja-nie-bij-mnie-kochaj-mnie-aa-T1wE-2h8g-aKVQ.html