#MySadzimyDrzewaPosadźiTy! Hot 48-godzin challenge!

W dniu 11 maja nasza Szkoła wzięła udział w akcji #MySadzimyDrzewaPosadźiTy! Hot 48-godzin challenge! Uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami włączyli się w ten szczytny cel, promując tym samym postawy proekologiczne w społeczeństwie.

W dniu 11 maja nasza Szkoła wzięła udział w akcji #MySadzimyDrzewaPosadźiTy! Hot 48-godzin challenge! Uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami włączyli się w ten szczytny cel, promując tym samym postawy proekologiczne w społeczeństwie.

Tą akcję zapoczątkowała branża hotelarska, do której dołączyło też wiele placówek oświatowych w całym kraju. Wyzwanie polega na posadzeniu przynajmniej jednego drzewka na terenie należącym do podmiotu biorącego udział w tej akcji. Następnie trzeba nominować przynajmniej jedną instytucję/firmę, tak by inicjatywa zataczała coraz szersze kręgi.

Do Hot 48-godzin nasza szkoła wytypowała „Tarnowianka” Dom Weselny oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Tarnowie.