Na Pielgrzymki Szlaku

Korzystając z zaproszenia Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, 29 września 2021 r., uczniowie oraz kadra pedagogiczna na czele z katechetami szkoły uczestniczyli w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie.

Korzystając z zaproszenia Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, 29 września 2021 r., uczniowie oraz kadra pedagogiczna na czele z katechetami szkoły uczestniczyli w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie. Trasa przebiegała szlakiem turystycznym przez Górę św. Marcina i lasy w Trzemesnej – ok. 20 km. W Sanktuarium pielgrzymi uczestniczyli we Mszy św. sprawowanej przez ks. Piotra Paska oraz mieli możliwość zwiedzania muzeum misyjnego i ruchomej szopki.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i piękne wspólnie spędzone chwile.