Onkokobieta jest piękna

Nasi drodzy uczniowie! Z okazji zbliżającego się "Dnia kobiet", nasz Szkolny Klub Wolontariatu, przyłącza się do akcji "Onkokobieta jest piękna".

Nasi drodzy uczniowie! Z okazji zbliżającego się „Dnia kobiet”, nasz Szkolny Klub Wolontariatu, przyłącza się do akcji „Onkokobieta jest piękna”. W ramach akcji, prowadzona będzie zbiórka środków higieny osobistej oraz kosmetyków dla kobiet. Zbiórka trwa do 25 lutego, a przyniesione dary można składać w sekretariacie naszej szkoły. Zachęcamy Was kochani uczniowie do zaangażowania się w realizację tak szczytnej i wyjątkowej akcji. W razie pytań, proszę kierować się do pedagoga szkolnego Renaty Uchwat.
Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Nawrockiej, Pani Agacie Dudzie i Siostrze Leokadii, pomysłodawcom akcji, za możliwość udziału.