Pożegnania nadszedł już czas…

Po 10 miesiącach zmagań szkolnych przychodzi ten upragniony czas odpoczynku i oderwania od codziennych obowiązków

Po 10 miesiącach zmagań szkolnych przychodzi ten upragniony czas odpoczynku i oderwania od codziennych obowiązków.

W piątek, 23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Była to wyjątkowa chwila dla wszystkich uczniów, a w szczególności dla tych kończących edukację w naszej szkole. To był niezwykły czas pełen wyzwań, sukcesów i wzajemnej inspiracji.

Przez ten okres, uczniowie przemierzali trudy nauki, odkrywali swoje pasje, rozwijali umiejętności i kształtowali charaktery. Pomoc nauczycieli, pedagogów, wychowawców oraz dyrekcji, ich wiedza, doświadczenie i wsparcie były nieocenione w rozwoju każdego z uczniów.

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego została przygotowana przez uczniów z klas trzecich. Po pięknych słowach podziękowania,nastąpiła sentymentalna podróż w postaci prezentacji multimedialnej, gdzie podsumowane zostały wspaniałe chwile przeżyte w naszej szkole.

Po części artystycznej nadszedł moment rozdania świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za udział w różnych przedsięwzięciach szkolnych. Nagrodzonych uczniów było bardzo dużo, z czego jesteśmy bardzo dumni oraz pełni wdzięczności.

Dziękujemy i żegnamy się szczególnie z uczniami, którzy ukończyli naszą szkołę, życząc im kolejnych sukcesów na dalszej drodze zawodowej oraz osobistej.

Udanych oraz bezpiecznych wakacji, pełnych radości i pozytywnych wrażeń.

Do zobaczeniu we wrześniu:))