Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września ponownie w budynku naszej szkoły rozległ się dźwięk dzwonka a korytarze wypełniły się Waszym śmiechem i radością.

1 września ponownie w budynku naszej szkoły rozległ się dźwięk dzwonka a korytarze wypełniły się Waszym śmiechem i radością.

I my cieszymy się, że znów możemy się z Wami spotkać, razem współpracować i działać. Każdy rok działalności naszej szkoły jest opatrzony hasłem przewodnim, który odzwierciedlamy w naszej szkolnej rzeczywistości. W tym roku hasłem tym jest RADOŚĆ, w związku z tym prosimy Was, czerpcie radość z nauki, spotkań z nauczycielami i rówieśnikami, nawiązujcie pozytywne relacje i przyjaźnie. Nie wiemy jaka czeka nas przyszłość i czy będzie nam dane by cały rok szkolny spędzić w szkolnej ławce. Dlatego cieszmy się sobą i swoją obecnością, a w chwilach trudnych nie bójcie się prosić o pomoc, jesteśmy tutaj dla Was.