Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dziś w naszej szkole ponownie rozbrzmiał dźwięk dzwonka, a budynek wypełnił się śmiechem uczniów. Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania i nowe szanse, zawiążą się nowe przyjaźnie

Dziś w naszej szkole ponownie rozbrzmiał dźwięk dzwonka, a budynek wypełnił się śmiechem uczniów. Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania i nowe szanse, zawiążą się nowe przyjaźnie i utrwalą te, które swój początek miały we wspólnej szkolnej ławie. W tym roku również dołączyli do nas uczniowie z Ukrainy, którzy ze względu na sytuacje w swoim kraju, zmuszeni są do kontynuowania nauki po za granicami. Uczniowie z Ukrainy mogą liczyć na wsparcie ze strony szkoły w postaci dodatkowych lekcji języka polskiego oraz będą korzystać ze wsparcia asystenta i pedagoga. MAMY JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC, zachęcamy do kontaktu z nami.
Drodzy uczniowie, życzymy Wam wieku pozytywnych doświadczeń, radości płynącej z nauki, wielu przyjaźni, które być może pozostaną na dłużej, a w sytuacji trudności pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc.
Drodzy nauczyciele, a Wam życzymy po prostu siły, wytrwałości i satysfakcji z trudu jaki podejmujecie każdego dnia, edukując i wychowujący przyszłe pokolenia.