SPOTKANIE NOWOROCZNE ŚWIATOWEGO ZWIĄZKU ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ OKRĘG W TARNOWIE.

W dniu 12 stycznia 2023r. w siedzibie naszej szkoły odbyło się Spotkanie Noworoczne Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Tarnów

W dniu 12 stycznia 2023r. w siedzibie naszej szkoły odbyło się Spotkanie Noworoczne Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Tarnów, współorganizatorem tego spotkania była nasza szkoła. Nauczyciele i uczniowie Pracowni gastronomicznej i Pracowni cukierniczej zadbali o piękny wystrój sali i stołów, a także
o menu uroczystości. Własnoręcznie przygotowali barszcz, krokiety z kapustą i kapuśniaczki, zapewnili również obsługę kelnerską. Pomimo, że dla wielu naszych uczniów był to debiut w tej roli poradzili sobie bardzo dobrze.


Honorowym gościem spotkania był Generał Zdzisław Baszak. Podczas spotkania uhonorowano zasłużonych członków ŚZŻAK Okręgu w Tarnowie. Kapelan ŚZŻAK
ks. Zbigniew Guzy odmówił modlitwę i przytoczył słowa Pisma świętego. Po wspólnej modlitwie goście zasiedli do stołu. Spotkanie upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze, o którą przez cały czas dbali nasi uczniowie i nauczyciele Pracowni gastronomicznej i Pracowni cukierniczej.