Spotkanie Wielkanocne

Wielkanocne spotkanie było wyjątkową okazją do świętowania i cieszenia się ze sobą.

Wielkanocne spotkanie było wyjątkową okazją do świętowania i cieszenia się ze sobą. Spotkanie odbyło się w szkole, a uczestniczyli w nim uczniowie klas 1a, 2a i 3a, ich nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Wszyscy zjawili się w dobrych nastrojach, a sala była przystrojona w kwiaty i ozdoby wielkanocne.
Podczas spotkania serwowane były tradycyjne potrawy, takie jak żurek z jajkiem i kiełbasą, babki, ciasta oraz kanapeczki. Wszyscy uczestnicy mogli skosztować pysznych smakołyków, które zostały przygotowane przez cukierników. Atmosfera była bardzo przyjemna i wesoła, a wszyscy mieli okazję pogadać ze sobą i wymienić się wrażeniami.
Jedną z atrakcji spotkania było poszukiwanie czekoladowych jajeczek, które zostały ukryte w różnych miejscach. Uczestnicy musieli uważnie szukać, aby znaleźć wszystkie jajeczka. Było to dla nich wspaniałe doświadczenie i zabawa.
Spotkanie wielkanocne było doskonałą okazją, aby zjednoczyć się i celebrować ważny czas w roku. Wszyscy uczestnicy z zapałem włączyli się w organizację spotkania, a ich wysiłki zostały docenione przez wszystkich.