Szkolne Mikołajki

6 grudnia w naszej szkole rozległ się dźwięk dzwonków, niby w szkole to nic niezwykłego, ale ten dźwięk był jednak inny.

6 grudnia w naszej szkole rozległ się dźwięk dzwonków, niby w szkole to nic niezwykłego, ale ten dźwięk był jednak inny. Zaciekawieni co się dzieje wyjrzeliśmy na szkolny korytarz, a tam sam Święty Mikołaj wraz z elfami, śnieżynkami i bałwankiem. Mikołaj, jak sam stwierdził, na co dzień obserwuje naszych uczniów i widząc ich dobre uczynki postanowił ich odwiedzić w dniu swojego święta. W podarku przyniósł mnóstwo słodkości: rogalików, ciastek z cukrem, słodkich szyszek i cukierków, nie obyło się również bez rózg, ale te nie wiedzieć czemu w większości trafiły w ręce nauczycieli i Pani Dyrektor, a przecież Pani Dyrektor chyba jest z nas najgrzeczniejsza, mimo to otrzymała największą rózgę. Święty Mikołaj po spotkaniu z uczniami i rozdaniu słodkich upominków, był gościem naszego szkolnego radiowęzła Mikorudolf Fm. Podczas audycji opowiedział nam o trudach swojej pracy, radości ze spotkań z dziećmi i młodzieżą, a także przygotował konkurs, w którym udział mógł wziąć każdy z naszych słuchaczy. To była cudowna wizyta i mamy nadzieję, że Mikołaj będzie o nas pamiętał za rok.
Serdecznie dziękujemy firmie Dom Weselny Tarnowianka za zasponsorowanie wydarzenia i pysznych wypieków, uczniom i nauczycielom z Pracowni cukierniczej naszej szkoły, za ich trud włożony w przygotowanie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim uczniom I nauczycielom za Wasze zaangażowanie i dobrą zabawę.
I pamiętajcie! Mikołaj obserwuje Was cały rok, starajcie się by za rok rózga nie trafiła do Waszych rąk.