W tłusty czwartek NA NARTY!!!

W dzień wielkiego pączkowego szaleństwa grupa uczniów z kl.1A oraz 1C wraz z wychowawcami wybrali się na stok narciarski „Jurasówka” w Siemiechowie

W dzień wielkiego pączkowego szaleństwa grupa uczniów z kl.1A oraz 1C wraz z wychowawcami wybrali się na stok narciarski „Jurasówka” w Siemiechowie. Priorytetem wyjazdu była nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach .Intensywny ruch na świeżym powietrzu umilała naszym dzielnym uczniom wspaniała, słoneczna pogoda. Nie zabrakło również w przerwie pysznych pączków, które po takim wysiłku smakowały jeszcze bardziej. Trzy-godzinne szusowanie zaowocowało postępami i wszyscy początkujący uczniowie opanowali podstawowe umiejętności jazdy na nartach, a uczniowie, którzy potrafili już jeździć mogli zmierzyć się z większymi stokami. Mamy nadzieję, że zima jeszcze nie odpuści i uda się zorganizować kolejny wyjazd.