Wizyta studyjna w zakładzie gastronomicznym

W dniu dzisiejszym uczniowie Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie odbyli wizytę studyjną w zakładzie gastronomicznym, zorganizowaną przez doradców zawodowych Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Tarnowie.

Wizyta i projekt był zorganizowany przez CEiPM
Klasy pod opieką Katarzyny Despet i Marzeny Kowalczyk
Z pełnym zaangażowaniem brały udział w projekcie.

W dniu dzisiejszym uczniowie Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie odbyli wizytę studyjną w zakładzie gastronomicznym, zorganizowaną przez doradców zawodowych Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Tarnowie.
Celem przedsięwzięcia było kompleksowe zapoznanie z funkcjonowaniem domu weselnego, w tym poznanie trendów w obsłudze konsumenta oraz zasad nakrywania do stołów podczas różnych rodzajów przyjęć okolicznościowych.
Przyszli cukiernicy i kucharze mieli możliwość zdobycia praktycznych umiejętności składania serwetek, układania sztućców, serwowania dań oraz obsługi klienta.
Miłym akcentem było zapewnienie przez prowadzącego pysznego poczęstunku dla młodzieży.
Serdecznie dziękujemy Pani Marzenie Kowalczyk, która zadbała o profesjonalny przebieg wizyty studyjnej.