Wyjście na łyżwy

Obecna pora roku, choć bez aury śnieżnej nie stanowiła żadnej przeszkody dla uczniów klasy IC w uprawianiu sportów i zabaw zimowych.

Obecna pora roku, choć bez aury śnieżnej nie stanowiła żadnej przeszkody dla uczniów klasy IC w uprawianiu sportów i zabaw zimowych. Pod opieką wychowawcy klasy oraz siostry katechetki, by poćwiczyć swoje sprawności tuż przed zbliżającymi się feriami, udali się w rejony przy ul. Wojska Polskiego, aby skorzystać ze sztucznego lodowiska należącego do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jedni szlifowali technikę jazdy na lodzie, inni odważnie stawiali pierwsze kroki w towarzystwie pingwinków. Jednak najważniejsze jest to, że było dużo śmiechu i zabawy. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w tej nietypowej lekcji wychowawczej, która miała na celu integrację klasy, doskonale spędzili to 60 min o czym możecie się przekonać oglądając poniższą galerię zdjęć.