ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

25 czerwca 2021r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to szczególnie trudny dla nas czas, pełen wyzwań a czasem walki ze swymi słabościami, jednak pozytywnie patrzymy w przyszłość i liczymy, że po wakacjach wrócimy do szkoły, którą znamy i naszych przyjaciół.


25 czerwca 2021r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to szczególnie trudny dla nas czas, pełen wyzwań a czasem walki ze swymi słabościami, jednak pozytywnie patrzymy w przyszłość i liczymy, że po wakacjach wrócimy do szkoły, którą znamy i naszych przyjaciół.

Tym czasem cieszymy się z zasłużonego odpoczynku i zbieramy siły na kolejny rok szkolny.
Naszym drogim uczniom i nauczycielom życzymy by każdy wakacyjny dzień rozpieszczał Was słońcem a czas upływał na błogim lenistwie, ale przede wszystkim życzymy Wam bezpiecznych wakacji i jeszcze więcej zdrowia. Do zobaczenia po wakacjach. My już na Was czekamy!